Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2008 » Вересень » 8 » ХСК «Барс» став володарем «Кубку Федерації – відкриття сезону»
ХСК «Барс» став володарем «Кубку Федерації – відкриття сезону»
17:50

Україна, Київ. З 5 по 7 вересня на протязі трьох днів Молодіжна збірна України, ХСК «Барс» (Броварський район), ХК «Харків» та ХК «АТЕК» (Київ) змагалися за головний трофей Федерації хокею України. У рамках цього змагання команди провели шість матчів.

Стартувала боротьба за нагороду грою між ХСК «Барс»  та Молодіжною збірною України, яка закінчився для останніх здобутою вже у серії післяматчевих булітів перемогою з рахунком 3:4Б.

Того ж дня продовжили боротьбу за «кубок» ХК «Харків» та ХК «АТЕК», в двобої між якими перемогли харківяни з рахунком 5:2.

6 вересня відбулося також два матчі, зокрема, ХК «Харків» зустрівся з Молодіжної збірною України (4:2), а ХСК «Барс» - з ХК «АТЕК» (2:1). За підсумками цих ігор ХК «Харків» та ХСК «Барс»  здобули шанс позмагатися за головний приз.

Останній і вирішальний день змагань почався зустріччю між Молодіжною збірною України та ХК «АТЕК», у підсумку якої рахунок 4:2 на користь перших та ще більша інтрига щодо долі нагороди, яку визначив матч між ХСК «Барс» та ХК «Харків».

Перший період зустрічі між підопічними Костянтина Буценка та Євгена Гладченка і рахунок 1:1 тільки збільшили хвилювання вболівальників та тренерів обох команд. Та вже у наступні 20 хвилин гри  ХСК «Барс»  провів з наявною перевагою над харків’янами, змінивши рахунок на 4:1.

Вирішальний третій період ситуацію для ХК «Харків» кардинально не змінив. На протязі останніх 20 хвилин харків’яни спромоглися закинути у ворота «барсів» тільки дві шайби, в той же час голкіпер ХК «Харків» не зміг захистити власні ворота ще від однієї шайби. У підсумку гри володарем «Кубку Федерації – відкриття сезону» з рахунком 5:3 став ХСК «Барс».  Наші щирі вітання команді!

Просмотров: 618 | Добавил: Bassel | Рейтинг: 0.0/0 |