Користувачів: 0
Главная » 2008 » Жовтень » 8 » «Білому Барсу» удома і стіни допомагають
«Білому Барсу» удома і стіни допомагають
19:23
Україна, Бровари. Друге коло Чемпіонату України з хокею ХСК «Білий Барс» розпочав на домашньому майданчику і з Церемонію.

«Білий Барс» - «АТЕК» - 6:5 (1:4; 2:0; 3:1)

Судді: О. Лускань, О. Говорун, О. Серебряков (всі – м. Київ).

Білий Барс: Приятель (Хапков, 14:08). Полковников – Бернацький, Ніколаєв – Муханов, Шевелєв – Попов. Радецький – Н. Буценко – Василевський, Бєга – Дорохович – Перетятько, Шевченко – Рублівський – Савенко, Бадамшин.

АТЕК: Пяткевич (крім 58:18 – 58:36 та 59:50 – 60:00). Рівний – Дворецький, Морозов – Уваркін, Чумак – Щербатюк, Рябіков. Печорін – Рябенко – Малашенко, Дзюбенко – Кіча – Задоєнко, Марченко – Хмиль – Єловиков.

Голи: 0:1. Малашенко (Уваркін, Морозов, 1:28 – більш.), 0:2. Чумак (Рябенко, 9:06 – більш.), 0:3. Щербатюк (Марченко, 12:27), 0:4. Єловиков (Хмиль, Малашенко, 14:08), 1:4. Ніколаєв (Василевський, Радецький, 16:54), 2:4. Рублівський (Савенко, Шевченко, 28:32), 3:4. Полковников (Савенко, Шевченко, 36:28 – більш.), 4:4. Василевський (Радецький, 40:24), 5:4. Бернацький (Рублівський, Шевченко, 51:38), 6:4. Н. Буценко (58:36 – п.в.), 6:5. Печорін (Дзюбенко, 59:17 – більш.).

Штраф: 10 – 10.

Зустріч розпочалася зі слів привітання команд  Головою Броварської районної ради та керівництвом «Білого Барсу». Також свою пошану гостям і командам продемонстрували маленькі вихованці Броварської дитячо-юнацької спортивної школи.  По закінченню офіційної частини між командами розпочалася запекла боротьба за перемогу.

Так, за перші 15 хвилин матчу у ворота господарів «екскаваторники» закинули чотири шайби, що спричинило зміну голкіпера «барсів» та стало сигналом бути  більш  обережнішими. Вже у наступні три хвилин підопічні Костянтина Буценка виправилися та розпочали рахунок. Закінчився перший період з рахунком 4:1.

У наступному періоді швидка реакція воротаря «Білого Барсу»  Андрія Хапкова не надала можливості  гостям збільшити рахунок на свою користь, в той же час господарі додали до рахунку ще дві шайби.

Маючи на початку останньої 20-хвилинки рахунок 3:4 на користь суперника, «барси» почали швидко виправляти це і вже у першу хвилину періоду з легкістю зрівняли рахунок.  Далі, завдяки спритності Олексія Бернацького і Нікіти Буценка,  господарі знов-таки потішили вболівальників, два рази пробивши ворота «АТЕКу». Крапку в рахунку зустрічі поставив нападаючий «екскаваторників» Юрій Печорін, який в останню хвилину гри закинув шайбу в ворота «Білого Барсу». У підсумку 6:5 на користь ХСК «Білий Барс».
Просмотров: 504 | Добавил: Bassel | Рейтинг: 0.0/0 |