Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2009 » Березень » 27 » «Білий Барс» став Срібним призером Чемпіонату України 2008/2009
«Білий Барс» став Срібним призером Чемпіонату України 2008/2009
22:36
Україна, Київ. 26 березня п’ять тисяч глядачів столичного Палацу Спорту стали свідками вирішального протистояння двох найсильніших команд країни.

«Білий Барс» - «Сокіл» - 1:6 (0:3; 1:1; 0:2)

Судді: А. Кіча, О. Говорун (обидва – м. Київ), М. Колісниченко (м. Харків).

Білий Барс: Семенець. Бернацький – Лаврик, Полковников – Попов, Гаврилюк – Черниш, Таран. Василевський – Н. Буценко – Радецький, Шевченко – Борисенко – Рублівський, Бєга – Росляков – Мадера.

Сокіл: Карпенко. Наваренко – Гунько, Срюбко – Люткевич, Якушин – Побєдоносцев, Ден. Ісаєнко – Вол. Алексюк. Сальников – Цируль – Литвиненко, Матвійчук – Харченко – Німенко, Лахматов – Шафаренко – Дяченко, Карлов – Аверкін – Пастух.

Голи: 0:1. Литвиненко (Сальников, 6:57), 0:2. Матвійчук (Цируль, 16:32), 0:3. Шафаренко (Лахматов, Дяченко, 17:13), 1:3. Н. Буценко (Лаврик, Радецький, 23:40), 1:4. Шафаренко (Лахматов, Побєдоносцев, 38:47), 1:5. Шафаренко (Дяченко, Побєдоносцев, 58:54), 1:6. Пастух (Аверкін, Люткевич, 59:21).

Штраф: 26 – 14.

Як і минулого року у фіналі регулярної першості країни боротьбу за чемпіонство вели київський «Сокіл» і броварський «Білий Барс». На вирішальний поєдинок обидві команди прибули за декілька годин до початку, а на протязі перед матчевої розминки демонстрували бойовий настрій. Підтримати улюблені хокейні клуби приїхали і численні вболівальники, серед яких особливо необхідно відзначити прихильників «Білого Барсу», які створили цілі фан-зони.

Почався поєдинок з стрімкої атаки киян, яку броварська команда зупинила і швидко нанесла у відповідь контрвипади. Рахунок гри був відкритий на сьомій хвилині зустрічі вдалим прострілом у ворота броварчан. У наступний час першого періоду «Сокіл» ще двічі пробиває ворота суперника і на перерву команди йдуть з рахунком – 3:0 на користь киян.

Друга двадцятихвилинка зустрічі відзначилась пресингом з боку гравців «Білого Барсу», які на всіх ділянках льодового майданчика дуже жорстоко зустрічали суперника, за що і отримували численні вилучення. Та, навіть граючи у меншості, «Білий Барс» тримався дуже мужньо і не дозволив у цей час пробити ворота жодного разу. Що ж до рахунку, то глядачі у цьому періоді побачили дві закинуті шайби. Так, менш ніж через чотири хвилини після сирени, нападнику броварської команди Нікіті Буценко вдалося пробити ворота досвідченого голкіпера «Соколу» і принести своїй команді шайбу. Свою відповідь на цей простріл кияни надали на передостанній хвилині періоду, ще раз обійшовши спритного воротаря «барсів». Тож, у підсумку періоду 4:1.

В третій 20-ти хвилинці матчу «Білий Барс» неодноразово робить спроби перехопити ігрову і територіальну ініціативу, але покращити рахунок на свою користь броварчанам так і не вдається. Останні хвилини поєдинку запам’ятались двома влучними пострілами киян. На табло 6:1. Сигнал фінальної сирени тоне в оплесках вболівальників.

Одразу після закінчення зустрічі відбулася Церемонія нагородження команд, в якій «Сокіл» отримав Кубок Чемпіона, а «Білий Барс» - Кубок Срібного призера. У відзначенні найкращих команд цьогорічної першості прийняли участь Міністр України в справах молоді і спорту Юрій Павленко, Депутати Верховної Ради і керівництво Федерації хокею України. Цілий ряд гравців броварської команди одержав спеціальні призи. Так, Нікіта Буценко став самим молодим гравцем у Чемпіонаті і закинув в ворота суперників найбільше шайб, Олександр Василевький набрав найбільше балів по системі гол плюс пас. Перша трійка команди в складі – Михайла Радецького, Нікіти Буценка і Олесандра Василевського стала найрезультативнішою в першості України. А воротар Денис Семенець став кращим голкіпером матчу.

Дуже приємно, що підтримати команду приїхало керівництво Броварського району в особі виконуючого обов’язки голови Броварської РДА Олексія Дармограя і голови Броварської районної ради Юрія Кушніренка, які після нагородження поздоровили команду з вдалим виступом в хокейній першості. Тепер гравці йдуть на канікули, а потім розпочнеться підготовка до наступного сезону.